fbpx

Joensuun Edustus jalkapallo Oy hallitus

Puheenjohtaja

Juha Maaranen (Tapahtumat, ulkopuolinen liiketoiminta)
juha.maaranen@jippo.fi

Varapuheenjohtaja

Kari Kuikka (Urheilutoiminta)
kari.kuikka@jippo.fi

Hallituksen jäsenet

Jouni Turunen (Talous ja hallinto)
jouni.turunen@jippo.fi

Juha Purmonen (viestintä, olosuhteet, sidosryhmät)
juha.purmonen@jippo.fi

Teemu Sutinen (Myynti ja markkinointi)
teemu.sutinen@jippo.fi

Ari Niskanen (JIPPO Ry edustaja)
ari.niskanen@jippo.fi

JIPPO Ry johtokunta

Puheenjohtaja

Ari Niskanen
ari.niskanen@jippo.fi

Varapuheenjohtaja

Jorma Karttunen
jorma.karttunen@jippo.fi

Johtokunnan jäsenet

Seppo Eskelinen
seppo.eskelinen@jippo.fi

Jenni Toppi
jenni.toppi@jippo.fi